Najlepsze oferty bukmacherskie na mecz Werder Brema - TSG Hoffenheim

Submitted by admin on Wed, 01/10/2018 - 13:25
Werder Brema - TSG Hoffenheim

Werder Brema, który już 13 stycznia podejmowac będzie na własnym stadionie w ramach najbliższej kolejki niemieckiej Bundesligi TSG Hoffenheim, to drużyna walcząca o ucieczkę ze strefy spadkowej. Tymczasem gości z Hoffenheim to drużyna aspirująca do walki o ostatnie miejsce dające przywilej gry w europejskich pucharach w następnym sezonie. Przy tak bardzo różnych ambicjach i możliwościach sportowych obu drużyn dziwić może nieco fakt, że przygotowana przez lvbet oferta kursowa na ten mecz jest tak wyrównana. Najpewniej jest to efektem tego, że dla legalnych bukmacherów i analityków piłkarskich, przewaga własnego stadionu zawsze odgrywała spore znaczenie w kalkulacjach.

Czy jednak możliwym jest, aby wsparcie własnej publiczności tak mocno odmieniło styl i jakość gry piłkarzy, by wbrew statystykom i dotychczasowym osiągnięciom, zaskoczyli rywala i zdobyli 3 punkty? Według analiz prezentowanych przez lvbet i jego użytkowników, niespodzianka jest tutaj dość prawdopodobna i nie byłaby tak naprawdę zaskoczeniem. Hoffenheim dobrze zaczął ten sezon, ale ostatnie 5 potyczek w kraju i poza granicami to aż 3 porażki. Piłkarze Werderu, którzy 13 stycznia podejmować będą rywali u siebie w roli gospodarzy, na ostatnie 5 spotkać aż 3 razy wygrywali i mogą czuć się teraz w dobrej dyspozycji fizycznej oraz mentalnej.

Z całą pewnością lvbet zakłady bukmacherskie, przy wyliczaniu kursu na to spotkanie, brały pod uwagę także historyczne osiągnięcia obu klubów i ich wzajemne relacje między sobą. Werder po prostu od zawsze dobrze wypadał w starciu z Hoffenheim, czego dowodzi wygranie aż 11 z 21 dotychczasowych bezpośrednich potyczek (7 remisów, tylko 3 wygrane Hoffenheim). Obstawienie gości jako murowanych faworytów tego spotkania tylko z uwagi na ich wyższą pozycję w tabeli Bundesligi, może być więc sporym błędem.