Boateng czy Origi. Bukmacherzy zdecydowanie za Frankfurtem a ty? Typuj mecz VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt

Submitted by admin on Wed, 01/17/2018 - 16:48
 VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt

Historycznie drużyna Wolfsburga wypadała na tle Eintrachtu zdecydowanie lepiej, czego dowodzi bilans bezpośrednich potyczek pomiędzy tymi dwiema doświadczonymi bundesligowymi ekipami. 17 razy lepsza była drużyna Wolfsburga, tylko 5-krotnie wygrywał Eintracht, zaś 12-krotnie w potyczkach między nimi padał remis. Po raz pierwszy jednak od dawna, Wolfsburg będący gospodarzem meczu zaplanowanego na 20 stycznia, nie będzie takim murowanym faworytem do wygranej, co znajduje swoje odzwierciedlenie w ofercie kursowej przygotowanej przez totolotek zakłady bukmacherskie specjalnie z tej okazji.

Zeszły rok piłkarze Wolfsburga spędzili cały czas bijąc się o uchronienie utytułowanego klubu przed degradacją do 2. Bundesligi. Ten sezon piłkarze klubu z Jakubem Błaszczykowskim w składzie także zaczęli od zajmowania pozycji 12-15 w ligowej tabeli i dopiero ostatnie tygodnie były powiewem delikatnej świeżości przeplatanej lepszymi wynikami. Frankfurt obecnie zajmuje 8 miejsce w tabeli Bundesligi i ma aż 7 punktów przewagi nad swoim najbliższym rywalem. To sprawia, że totolotek zakłady online są skłonne zaproponować za zwycięstwo przyjezdnej drużyny niezbyt imponujący kurs rzędu 2.00-2.50.

Na tym etapie kurs na gospodarzy prezentuje się nieznacznie gorzej, co wskazuje, że bukmacherzy ustalający kurs dla totolotek zakłady sportowe, nie widzą dużych szans na spokojne zwycięstwo gospodarzy. Piłkarze Wolfsburga mogą jednak wyjść wyjątkowo zmotywowani na to spotkanie – ostatnio wygrali swój mecz w Pucharze Niemiec i zrobią wszystko, aby ten pozytywny trend podtrzymać i dobrze rozpocząć drugą, wiosenną część sezonu.