28.01 Serie A - Sassuolo Calcio - Atalanta Bergamo - powyżej 2 bramek w pierwszej połowie? Obserwuj mecz.  

Submitted by admin on Wed, 01/31/2018 - 16:29
Sassuolo Calcio - Atalanta Bergamo

Serie A wkracza powoli w decydującą fazę, a po serii kolejek w odstępie 4 dni piłkarze wszystkich klubów odczuwają zmęczenie, kadry meczowe trapione są kontuzjami, trenerzy szukają rotacji i wzmocnień transferowych. 28 stycznia odbędzie się kolejka, w której jednego dnia zagra wszystkie 20 klubów, więc tabela może ulec sporym zmianom. Jednym z meczów, które nie elektryzują na pierwszy rzut oka, ale mogą dać spory zysk grającym w lv bet zakłady bukmacherskie, jest potyczka piętnastego w tabeli Sassuolo, które podejmować będzie siódmą w Serie A Atalanta.

Coraz więcej typerów decydujących się na grę u legalnego bukmachera, wybiera bardziej urozmaicone typy aniżeli proste wskazanie na zwycięzcę. Wszystkie firmy działające na rynku, począwszy od lvbet legalny, a na sts kończąc, proponują także zakłady typu handicap, albo typy na ilość bramek w całym spotkaniu albo do przerwy. Kupony z takimi sugestiami mogą być dobrym rozwiązaniem w odniesieniu do zaplanowanego na 28 stycznia meczu, ponieważ zagrają ze sobą dwie drużyny – strzelająca bardzo dużo bramek oraz tracąca ich bardzo dużo.

W dotychczasowych spotkaniach Serie A gospodarze stracili już łącznie 30 bramek, strzelając przy tym bardzo skromne 13 goli – stąd bardzo niska, 15 pozycja w tabeli. Atalanta, która w tej chwili zajmuje 7 miejsce w Serie A, strzeliła w analogicznym okresie sezonu 31 goli. Nie tylko lvbet umożliwia typerom obstawianie liczby bramek strzelonych na stadionie Sassuolo do przerwy lub w pełnym wymiarze czasowym. Prawidłowe wskazanie wyniku może oznaczać kurs rzędu 4.50-6.00. W ostatnich pięciu bezpośrednich starciach goście wygrywali trzykrotnie (2:1, 2:1 i 3:0), a dwukrotnie odnotowano remis (1:1).