3.02 Premier League – Leicester vs Swansea - Jamie Vardy goni Rooneya i Morate

Submitted by admin on Mon, 02/05/2018 - 18:28
Leicester vs Swansea

W obecnym sezonie Swansea radzi sobie bardzo przeciętnie, czego dowodem jest ostatnie miejsce zajmowane przez drużynę Łukasza Fabiańskiego ostatniego miejsca w tabeli. W obecnym sezonie zespół „Łabędzi” jest więc notorycznym dostarczycielem punktów swoim lepszym rywalom, a z przeciętnymi drużynami najczęściej jest w stanie wywalczyć remis. Na pięć ostatnich bezpośrednich potyczek pomiędzy drużynami Leicesteru i Swansea, czterokrotnie lepsi okazywali się niedawni Mistrzowie Anglii (dwie wygrane po 2:1 oraz zwycięstwa 3:0 i 4:0). Nie dziwi więc, że legalni bukmacherzy jak forbet zakłady nie dają większych szans „Łabędziom” w wyjazdowym meczu z „Lisami”, do którego dojdzie już 3 lutego.

Leicester po bardzo słabym początku sezonu, w trakcie którego po pięciu pierwszych kolejkach drużyna była tuż nad strefą spadkową, odnalazł swój dawny styl gry i regularnie pnie się w górę, stwarzając problemy wszystkim najlepszym klubom Premier League, zwłaszcza na własnym boisku. Doskonałą grę gospodarzy na własnym stadionie dostrzegają i doceniają w forbet legalny, gdzie kurs na zwycięstwo gospodarzy 3 lutego nie przekracza 2.00. Aby zarobić na tym meczu, warto zdecydować się na obstawienie wyniku z handicapem lub wskazanie, ile goli uda się strzelić Łukaszowi Fabiańskiemu.

Przyjezdny zespół z polskim goalkeeperem szanse ma raczej maksymalnie na remis, a i takie rozstrzygnięcie byłoby według forbet opinie niemałym zaskoczeniem. Swansea w tym sezonie wygrało tylko 5 meczów, tyle samo zremisowało, zaś było pokonane aż 14 razy. Co gorsze, w 24 kolejkach zespół Swansea dał sobie strzelić aż 35 bramek, strzelając przy tym bardzo skromne 15 bramek. Siódmy w Premier League Leicester problemów ze strzelaniem bramek nie ma – do tej pory uzbierał ich aż 36!