10.02 Ekstraklasa - Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz - Obrona Pogoni dziurawa jak ser. Będą więcej niż 2,5 bramki?

Submitted by admin on Thu, 02/08/2018 - 19:26
Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz

Pogoń Szczecin w tym sezonie Ekstraklasy straciła już całe multum bramek i w klasyfikacji najgorszych bloków obronnych zajmuje niechlubne pierwsze miejsce. W 21 kolejkach „Portowcy” dali sobie zaaplikować absurdalną ilość 34 goli, co daje średnią ponad 1,5 straconej bramki na mecz. Jeśli dodamy do tego fakt, że Sandecja Nowy Sącz, która przybędzie do Szczecina na mecz 10 lutego, sama straciła w analogicznym okresie sezonu bramek 30, ujrzymy mecz, w którym warto jest pokusić się o obstawienie nie tylko zwycięzcy.

Prawidłowe wytypowanie ilości bramek czy średniej bramek na mecz na stronach milenium zakłady internetowe w przypadku tego meczu pozwala na zgarnięcie – w zależności od konkretnego typu i wariantu – kursu od 3.00 do nawet 8.00. Jednak typerzy mogą wskazywać nie tylko ilość goli zdobytych przez zespoły, choć tutaj kursy są rzeczywiście bardzo atrakcyjne. Oczywiście bukmacherzy pracujący dla milenium zakłady bukmacherskie doskonale wiedzą, jak wyglądała historia dotychczasowych spotkań pomiędzy Pogonią a Sandecją i tylko okazjonalnie dochodziło do strzelenia więcej niż 2 bramek w meczu. A jeśli już którejś ze stron udawało się zaaplikować dwie  bramki przeciwnikom – to na ogół była właśnie Sandecja, a Pogoń Szczecin niestety była stroną przegrywającą.

To, że Sandecja obecnie znajduje się wyżej w tabeli Ekstraklasy jest głównie zasługą umiejętności remisowania trudnych spotkań. Pogoń Szczecin remisować nie potrafi – głównie przegrywa mecze „na styku”, podczas gdy Sandecja ma dwa razy więcej remisów niż wygranych (8 do 4). To może być decydujące przy ocenie szans poszczególnych stron w meczu 10 lutego. Milenium pl zakłady bukmacherskie reklamują ten mecz jako potyczka dwóch wyjątkowo dziurawych defensyw i dla typerów lubiących obstawiać ilość bramek może to być doskonała okazja do zapunktowania.