24.02 Ekstraklasa - Śląsk Wrocław vs Górnik Zabrze - Dla Górnika liczy się tylko zwycięstwo. Pewne 3 pkt ?

Submitted by admin on Wed, 02/21/2018 - 18:41
Śląsk Wrocław vs Górnik Zabrze

Śląsk Wrocław po 21 kolejkach polskiej Ekstraklasy do grupy mistrzowskiej, która zawsze jest podstawowym celem ambitnej drużyny ze Śląska, traci tylko i aż 4 punkty. Nie dziwi więc, że z każdym kolejnym meczem zmniejsza się margines i czas, w którym można jeszcze do czołowej ósemki klubów w kraju dołączyć. Na pewno mecz na własnym boisku przeciwko tak dobrze grającemu w tym sezonie Górnikowi Zabrze będzie doskonałą okazją do tego, aby sprawdzić się w konfrontacji z czołówką. Według firm oferujących legalne zakłady bukmacherskie w Polsce nieznacznym faworytem tego meczu będzie zespół gości, nie tylko dlatego, że obecnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli Ekstraklasy.

Najważniejszy argument przemawiający za tym, że gospodarze powinni być w stanie postawić się Górnikowi, to przerwa zimowa, która posłużyła obu klubom na transfery i sprawdzanie nowych schematów rozgrywania meczów. Po regeneracji i z nowymi pomysłami na grę, drużyny jak Śląsk, które pierwszą połowę sezonu miały przeciętną, chcą ze zdwojoną motywacją przystępować do rundy rewanżowej. Jest to potencjalne zagrożenie, o którym naturalnie wiedzą typerzy grający w zakłady bukmacherskie online i nie tylko.

Górnik złapał zadyszkę na koniec piłkarskiej jesieni, co było zapłatą za bardzo wysoki pressing i ogromną agresję w grze oraz chęć do prowadzenia spotkań na dużej intensywności. Jeśli jedna Igor Angulo i spółka ponownie zaczną rundę rewanżową tak jak jesień – wszyscy w Ekstraklasie, łącznie ze Śląskiem, mogą być w tarapatach. Już 24 lutego zakłady bukmacherskie legalne oraz ich gracze poznają odpowiedź na pytanie o przygotowanie Górnika do rundy rewanżowej. Goście, podobnie jak drugi w tabeli Lech Poznań i czwarta Jagiellonia Białystok – mają tylko dwa punkty straty do liderującej Legii Warszawa i na wyjazdach muszą zdobywać komplet punktów, jeśli chcą walczyć o mistrzostwo Polski.