11.04 Liga Mistrzów - Real Madryt vs Juventus - Bukmacherzy zacierają ręce na rewanż Realu z Juventusem

Submitted by admin on Wed, 04/11/2018 - 13:08
Liga Mistrzów - Real Madryt vs Juventus

Juventus jest zdolny wygrać na wyjeździe, ale najlepsi bukmacherzy w to wątpią

Juventus to zespół wyjątkowo dobrze zorganizowany, od kilku lat niepodzielnie władający w Serie A i z sezonu na sezon coraz lepiej radzący sobie w Lidze Mistrzów (dwa finały w ostatnim czasie). Dlatego porażka 0:3 na własnym stadionie w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów był ogromnym szokiem dla ekspertów, fanów i samych piłkarzy. Chociaż więc fortuna zakłady i inni legalni bukmacherzy w Polsce nie widzą najmniejszych szans dla Juventusu na odrobienie strat – samo zwycięstwo na Estadio Santiago Bernabeu 11 kwietnia w meczu rewanżowym, jest zdecydowanie bardziej realne.

Juventus może wygrać 1:0 lub 2:1 czy 3:2 i nadal nie awansować do kolejnej rundy Ligi Mistrzów. Jednak dla typerów, którzy wskażą na fakt zwycięstwa Juve na wyjeździe, będzie to oznaczało bardzo sowite wynagrodzenie od bukmachera. Sportowych argumentów Juventusowi, zwłaszcza w tym sezonie – nie brakuje. Ale to Real jest teraz na fali wznoszącej i pomimo braku szans na wygranie La Liga czy Copa del Rey w tym sezonie, nadal zachowuje nadzieje na kolejne trofeum Ligi Mistrzów i na pewno koledzy Cristiano Ronaldo z boiska nie wypuszczą tego awansu ze swoich rąk.

Gdzie obstawiać mecze Ligi Mistrzów dla najlepszych kursów?

Piłkarze mistrza Włoch 11 kwietnia w meczu rewanżowym mogą wygrać na wyjeździe i przynajmniej nieznacznie zamazać niekorzystny obraz pozostawiony po druzgocącej porażce w Turynie. Gdyby w Madrycie Juventus wygrał, typerzy mogą liczyć na to, że fortuna pl wypłaci mu nawet 3-krotność wpłaconej stawki. Gdyby Juventus wygrał różnicą dwóch bramek, ta wygrana mogłaby się przełożyć dla typera na wypłatę nawet 5-krotności stawki.

Autor: DG