22.04 FA CUP - Chelsea vs Southampton - Chelsea musi wygrać ten mecz – co na to legalny bukmacher

Submitted by admin on Tue, 04/17/2018 - 13:39
Chelsea vs Southampton

Chelsea jest na tzw. „musiku” i niektóre legalne zakłady oferuję wysokie kursy

Puchar FA to zarówno dla Chelsea Londyn, Manchesteru United i Tottenhamu – ostatnia szansa w tym sezonie na wzniesienie jakiegokolwiek wartościowego trofeum. Man Utd i Tottenham wpadli na siebie w pierwszym półfinale, natomiast londyńską Chelsea czeka teoretycznie znacznie łatwiejsze zadanie, gdy do pokonania 22 kwietnia na własnym stadionie będzie miała przeciwników z drużyny Southampton. Ale Puchar FA rządzi się własnymi, nieobliczalnymi prawami i niejednokrotnie już w historii tych rozgrywek drużyna faworytów była niemiłosiernie ogrywana przez przyjezdnych „chłopców do bicia”.

Być może w tym sezonie drużyna Southampton nie prezentuje się tak fatalnie, aby z góry skazywać ją na porażkę, ale 22 kwietnia w Londynie teoretycznie to Chelsea powinna bez problemu wygrać i to z przynajmniej dwubramkową przewagą – kurs oferowany przez legalne zakłady bukmacherskie w Polsce właśnie na takie rozstrzygnięcie jest bowiem najbardziej wyważony i do zrealizowania. Nie oznacza to jednak, że inne typy, jak chociażby remis, nie mogą mieć miejsca – zwłaszcza, że Chelsea w tym sezonie potrafiła już niejednokrotnie zaskoczyć w negatywny sposób.

Jak obstawić grając z forbet pl

W pięciu ostatnich bezpośrednich pojedynkach wszystkie pięć razy zwyciężali piłkarze Chelsea. To dobry prognostyk także dla typerów korzystających ze stron for bet pl, gdzie kurs na Barcelonę rzeczywiście może nie jest najwyższy (około 1.50), ale już wytypowanie remisu w tym starciu może wiązać się z wypłaceniem nawet 4-krotności wniesionej stawki na kuponie. Dobrym pomysłem będzie także wskazanie liczby bramek, która padnie w spotkaniu lub do przerwy – znając styl gry Barcelony i Sevilli można z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że goli będzie sporo. Za wskazanie powyżej 4 bramek, bukmacherzy są skłonni wypłacać kurs w wysokości 4.00.

Autor: DG