20.05 Ekstraklasa - Jagiellonia vs Wisła Płock - Zakłady bukmacherskie na mecz decydujący o mistrzostwie

Submitted by admin on Fri, 05/18/2018 - 14:48
Ekstraklasa - Jagiellonia vs Wisła Płock

Jagiellonia może zostać mistrzem – co na to legalni bukmacherzy

Zakłady bukmacherskie na ostatnią kolejkę Ekstraklasy będą z pewnością oscylowały przede wszystkim wokół korespondencyjnej walki o mistrzostwo. 20 maja na stadionie w Białymstoku może mieć miejsce wielka mistrzowska feta, o ile spełnione zostaną dwa warunki – w ostatnim meczu sezonu gospodarze muszą zdobyć trzy punkty w meczu z Wisłą Płock i jednocześnie muszą liczyć na to, że będący w fatalnej dyspozycji Lech Poznań zmobilizuje się na ostatni mecz przed własną publicznością i ogra Legię Warszawa.

Jeśli tak się faktycznie stanie, najszczęśliwsi będą z pewnością ci, którzy jeszcze na początku sezonu postawili zakłady na to, że to właśnie „Jaga” zostanie mistrzem Ekstraklasy 2017/2018.  Szanse na to są całkiem wysokie, albowiem stadion „Kolejorza” zawsze był miejscem bardzo trudnym do gry dla „Legionistów”, a przewaga własnego stadionu wiele nadziei daje także kibicom Jagielloni przed ostatnią kolejką. Dzięki temu emocji w ostatniej, 37. kolejce Ekstraklasy nie powinno zabraknąć na żadnym ze stadionów.

Najciekawsze propozycje kursowe na zakłady online

Legalne zakłady bukmacherskie zachęcają do obstawiania przede wszystkim wyników jednostkowych spotkań. Wskazanie mistrza dopiero przed ostatnią kolejką, nie będzie zbyt opłacalnym typem, ale wytypowanie zwycięzcy meczu Jagielloni może już być bardzo dochodowy. Przeciętnie legalni internetowi operatorzy proponują za zwycięstwo gospodarzy 20 maja na stadionie w Białymstoku wypłacenie kursu w wysokości 2.00-2.50. Remis byłby już wart 3-krotność wniesionej stawki, a zwycięstwo gości wyceniane jest przeciętnie na kurs powyżej 4.00.

Autor: DG