12.11 NBA - Washington Wizards - Atlanta Hawks

Submitted by admin on Tue, 11/07/2017 - 11:25
12.11 NBA - Washington Wizards - Atlanta Hawks

Zespół z Waszyngtonu, w którego szeregach kolejny sezon rozgrywa polski środkowy - Marcin Gortat przyjmie 12 listopada 2017 roku na swoim parkiecie w Capital One Arena rywali z Atlanty. Kolejna kolejka potyczek na parkietach NBA to doskonała okazja nie tylko do tego, aby zobaczyć najlepszego polskiego koszykarza w USA, ale także dobra okazja do tego, aby zarobić wybierając fortuna oferta zakładów bukmacherskich.

Kurs na zbliżający się wielkimi krokami mecz uzależniony jest oczywiście od formy całego zespołu, ostatnich jego wyników, ale także możliwości indywidualnych na poszczególnych pozycjach. Poprzedni sezon Czarodzieje z Waszyngtonu kończyli zeszły sezon w bardzo dobrych humorach pomimo fatalnego startu sezonu, awansując do play-off z czwartej pozycji w konferencji wschodniej. Pozycję niżej był natomiast najbliższy rywal z Atlanty.

Obie drużyny zagrały ze sobą w ostatnich play-offach i górą okazała się wtedy drużyna Marcina Gortata – Waszyngton wygrał pierwszą rundę 4:2, by następnie odpaść 3:4 z Bostonem. 11 listopada o godzinie 7:00 czasu wschodnioeuropejskiego dojdzie do potyczki gospodarzy będących na dodatnim bilansie (4-3) przeciwko zespołowi w ogromnych tarapatach (1-7).

Za drużyną z Atlanty ciągnie się fatalna seria pięciu porażek z rzędu. Jastrzębie przegrywali kolejno z: Philadelfią, Milwaukie, Denver, Chicago oraz Miami. Wyniki Washington Wizards na papierze może nie są wyjątkowo zachwycające, ale gra zespołu Marcina Gortata nawet w dwóch przegranych meczach z mistrzem Golden State Warriors oraz Los Angeles Lakers, mogła podobać się dłuższymi fragmentami. Ostatni pojedynek Czarodzieje wygrali na trudnym terenie w Denver i są zdecydowanymi faworytami w meczu na własnym terenie przeciwko fatalnie dysponowanej Atlancie.