18.11 Bundesliga - TSG Hoffenheim - Eintracht Frankfurt

Submitted by admin on Thu, 11/09/2017 - 14:10
TSG Hoffenheim - Eintracht Frankfurt

W ramach 12 kolejki niemieckiej Bundesligi dojdzie 18 listopada do pojedynku pomiędzy dwoma zespołami, które w tabeli dzieli jedno miejsce oraz jeden punkt – TSG Hoffenheim kontra Eintracht Frankfurt. W zależności od wyników potyczek sąsiadujących drużyn, zwycięstwo w tym meczu może zapewnić nawet awans do strefy dającej prawo gry w eliminacjach europejskich pucharów. Stawką będzie jednak nie tylko chwilowe zbliżenie się do czuba Bundesligi, ale również zapomnienia ostatnich mało udanych meczów. Milenium zakłady internetowe pozwalają już teraz wskazać zwycięzcę tego spotkania.

Swoje mecze z 10 kolejki oba zespoły wolałyby jak najszybciej zapomnieć. TSG przegrało aż 1:3 z Borussią Monchengladbach, natomiast Frankfurt zremisował po kiepskim meczu 1:1 z Mainz. Najlepszym strzelcem gospodarzy w obecnym sezonie 2017/2018 niemieckiej Bundesligi jest Niemiec, Mark Uth, który zanotował w dziesięciu kolejkach pięć trafień do bramki przeciwnika. O jedno trafienie mniej zaliczył natomiast najlepszy strzelec drużyny gości, francuz Sebastian Haller.

Mecz rozpocznie się wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego głównego spotkania, czyli 18 listopada o godzinie 15:30. Stadion gospodarzy Wirsol Rhein-Neckar-Arena należy do jednych z bardziej kameralnych stadionów całej Bundesligi i zapełnia się praktycznie zawsze w całości, a więc do liczby 30.000 kibiców, z których większość żywiołowo wspiera swoich piłkarzy. TSG na własnym stadionie przegrała w tym sezonie tylko raz i milenium zakłady bukmacherskie nie wierzą w porażkę z Frankfurtem w 12 kolejce.

TSG gra obecnie futbol charakterystyczny dla Bundesligi – z wysokim pressingiem i dużą intensywnością oraz zagęszczaniem środkowej strefy boiska. Frankfurt z kolei stawia na futbol bardziej zbilansowany, zrównoważony i ułożony, czego efektem jest bardzo mała liczba strzelonych oraz straconych goli (11:10). W efekcie milenium zakłady oferta kursowa nie daje perspektyw ugrania wielkiego kursu w tym spotkaniu.