25.11 Bundesliga - FC Augsburg - VfL Wolfsburg

Submitted by admin on Thu, 11/09/2017 - 14:12
FC Augsburg - VfL Wolfsburg

25 listopada 2017 roku, w ramach 13 kolejki niemieckiej Bundesligi, dojdzie do pojedynku FC Augsburg z VfL Wolfsburg. Zespół przyjezdnych „Wilków” z Kubą Błaszczykowskim w składzie, jeszcze nie tak dawno temu był wicemistrzem Bundesligi, by następnie bronić się przed spadkiem do drugiej ligi. W obecnym sezonie Wolfsburg znów znajduje się tylko trzy punkty nad strefą spadkową i na boisku Augsburga etoto ani inni operatorzy bukmacherscy, nie dają „Wilkom” większych szans na odwrócenie negatywnej serii.

Wolfsburg w pierwszych 10 kolejkach tegorocznej Bundesligi remisował swoje mecze aż siedmiokrotnie, tylko raz wygrywając. Ma to swoje odzwierciedlenie zarówno w fatalnej pozycji w tabeli jak i nie najlepszym morale zespołu. W kompletnie innej kondycji mentalnej i fizycznej wydają się być gracze z Augsburga, którzy swój ostatni mecz wygrali na wyjeździe aż 3:0 i ewentualne zabezpieczenie kolejnych trzech punktów, przy pomyślnych rozstrzygnięciach pozostałych spotkań, mogłyby dać gospodarzom nawet awans do strefy pucharowej.

Przeglądając etoto zakłady bukmacherskie widać niezbyt wysoki kurs na zwycięstwo Wolfsburga. Niewiele jest statystyk, które mogą pozwolić na doszukanie się jakichkolwiek pozytywów przed potyczką. Kibice na mogącej pomieścić skromne 30.000 kibiców WWK Arena mogą jednak zobaczyć niespodziewany obrót wydarzeń, jeśli w trakcie przerwy reprezentacyjnej klub z Wolfsburga, nie muszący wysłać wielu reprezentantów na zgrupowania kadry, wykorzysta ten okres na przygotowanie taktyczne i fizyczne oraz poczucie głodu piłki.

Wśród typerów i forumowiczów e toto dominuje raczej przekonanie, że spotkanie prędzej wygra kolektyw i drużyna, aniżeli jedna indywidualna akcja. W tej drugiej sytuacji jokerem z rękawa mógłby się okazać Niemiec Daniel Didavi z drużyny Wolfsburga, który w tym sezonie zanotował 3 gole i 3 asysty (na łączne 10 bramek zdobytych przez cały zespół do tej pory).