Premier League

3.02 Premier League – Leicester vs Swansea - Jamie Vardy goni Rooneya i Morate

Submitted by admin on Mon, 02/05/2018 - 18:28

W obecnym sezonie Swansea radzi sobie bardzo przeciętnie, czego dowodem jest ostatnie miejsce zajmowane przez drużynę Łukasza Fabiańskiego ostatniego miejsca w tabeli. W obecnym sezonie zespół „Łabędzi” jest więc notorycznym dostarczycielem punktów swoim lepszym rywalom, a z przeciętnymi drużynami najczęściej jest w stanie wywalczyć remis. Na pięć ostatnich bezpośrednich potyczek pomiędzy drużynami Leicesteru i Swansea, czterokrotnie lepsi okazywali się niedawni Mistrzowie Anglii (dwie wygrane po 2:1 oraz zwycięstwa 3:0 i 4:0).

Czy Harry Kane strzeli kolejną bramkę? - Swansea City - Tottenham Londyn

Submitted by admin on Tue, 01/02/2018 - 14:27

Po raz pierwszy w 2018 roku szósty obecnie w tabeli Premier League Tottenham Londyn wybiegnie na boisko we wtorkowy wieczór – w Swansea stawi mu czoła drużyna zajmująca ostatnie miejsce w lidze i której bramki strzeże Łukasz Fabiański. Trzeba wszakże zauważyć, że popularne Łabędzie w sobotę wygrały 2:1 w Watford i zapewne u siebie będą chciały powtórzyć to osiągnięcie, co zapewne pozwoliłoby stracić niechlubne miano czerwonej latarni. Tym niemniej, według bukmacherów - choćby zakładów ForBet – zdecydowanym faworytem potyczki są goście.

02.12 Premier League - West Bromwich - Crystal Palace

Submitted by admin on Sat, 12/02/2017 - 15:28

Ostatnio coraz większą popularnością cieszy się bukmacher Lv Bet. Bonus jaki oferują na start na pewno przyczynia się do wzrostu zainteresowania tą marką. Obstawcie zatem z nami jakiś mecz i cieszcie się grą bez ryzyka. W Premier League gra West Bromwich z Crystal Palace. Drużyna Grzegorza Krychowiaka jest tuż nad strefą spadkową. West Bromwich koniecznie chce przełamać złą passę i trudno będzie o lepszą okazję niż ta, która nadarzy się w sobote. Crystal Palace to bowiem ostatnia drużyna w tabeli.